Zase Zpátky-4.kapitola

13. ledna 2010 v 16:38 | Ann
Ano,byl to on,agent Tim Sullivan.Rychle jsem se ho zeptala:,,Co tady děláš?" ,,Co bych dělal...čekám na ženu mých snů v její pracovně…není to romantické?!",odpověděl.Na otázku jsem neodpověděla:,,Ehm..a jak jsi se měl?" ,,Ò,úžasne…v Evropě jsem navštívil hodně míst:Paříž,Madrid,Athény,Prahu a Berlín.Škoda že jsi tam nebyla se mnou.",podíval se na mě zvláštním pohledem.,,A co ty?Našla jsi si muže nebo máš raději nějakou hromádku kostí?"
,,Mám ráda oboje..ale zatím žádného muže zatím nemám.Když jsi byl pryč událo se mnoho věcí…Zack už tady nepracuje,máme nového šéfa,Booth se kterým nejspíš budu mít dítě je v nemocnici,Angela a Hodgi -Sully na mě nevěřícně zíral ,,Tak moment!Ty a Booth jste…spolu,manželé nebo…ehm..jak je to možné?!" Rychle jsem chtěla něco namítnout,jenže v tu chvíli zaklepala agentka Perrotová na dveře mé pracovny.,,Dobrý den doktorko Brennanová,neruším?",řekla a pohlédla na Sullyho.Otočila jsem se zády k Sullymu a řekla:,,Ne,už...už jdeme za sestrou oběti?" Agentka Perrotová přikývla.

,,To byl váš přítel?"vyptávala se agentka Perrotová když jsme jeli za Amelii Thomasovou-sestrou oběti. ,,Bývalí přítel" opravila jsem ji.Agentka se nepatrně usmála,a pokračovala ve vyptávání:,,Proč jste se rozešli?Vypadá na rodinný typ."Vysvětlovala jsem ji,že Sully před dva a půl lety odplul do Evropy a já jsem odmítla nabídku,odplout s ním.Za chvíli jsme byli na místě,vystoupili jsme z auta a agentka Perrotová zaklepala na dveře rodinného domu,ve kterém měla bydlet sestra oběti-Amelie Thomasová.
Když se otevřeli dveře,uviděla jsem ženu kolem čtyřicítky.,,Dobrý den,já jsem agentka Peyton Perrotová z FBI,tohle je dr.Temperence Brennanová" ujala se slova agentka Perrotová.,,Dobrý den,já jsem Amelie Thomasová,nepůjdete dál? Odpověděla s úsmevem Thomasová.
Za deset minut byla situace úplne jiná.Zrovna když jsem se pokoušela (neúspěšně) utišit slečnu Thomasovou,zazvonil mi mobil.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.